NDP De Held Bedrijfsvstgd

Nieuws

Over Rooftop Revolution en multifunctionele daken
NDP De Held Bedrijfsvstgd

De Held & het Geld: commercieel bedrijfsvastgoed

19-06-2025

De afgelopen jaren heeft het Nationaal Dakenplan onderzoek gedaan naar nieuwe vormen van financiering voor multifunctionele daken. Hierover zijn gesprekken gevoerd en rapportages opgesteld. 

Tijdens de gesprekken kwam naar voren dat er behoefte is aan concrete en inspirerende voorbeelden. Deze voorbeelden ontstaan vaak omdat iemand zijn of haar nek durft uit te steken om het project mogelijk te maken. Daarom heet deze serie: De held en het geld.

In deze korte film leggen Martine Kruiswijk van Vrumona en Sjors Wessels van Sempergreen uit waarom zij het belangrijk vinden dat er op bedrijventerrein spoorzone een multifunctioneel dak werd gerealiseerd. Ook lichten zij hoe ze dat financieel hebben geregeld.

Breng je dak tot leven!

Op zoek naar advies of begeleiding bij het vergroenen van jouw dak/je daken of de communicatie daarover? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Samen transformeren wij daken tot multifunctionele en groene bakens in onze steden.

Cookie en privacystatement
Pers en media
Logomateriaal
Vacatures
Partner worden

Contact

Mauritskade 64
1092 AD  AMSTERDAM
Nederland

020-2440918
info@rooftoprevolution.nl
www.rooftoprevolution.nl