In het bruisende hart van Utrecht, is onlangs een buitengewoon project opgeleverd: Wonderwoods. Dit gebouw is een levendig stadsbos waar mens en natuur samenkomen. Triflex ProDetail werd gebruikt om de randdetails af te dichten en voor de afdichting van de bloembakken.
Het gebouw omvat twee torens met een mix van woningen, kantoren, horeca en retail, omgeven door groene gevels en daktuinen. Het bouwkundig ontwerp is van Stefano Boeri Architetti en MSVA-architecten.
De producten van Triflex hebben bijgedragen aan de realisatie van dit prachtige Wonderwoods. Een van de redenen om voor Triflex ProDetail te kiezen is het thema duurzaamheid wat bij het project Wonderwoods van groot belang is. Vanwege de lange levensduur en het weinige onderhoud wat nodig is, worden dure en milieuvervuilende renovaties voorkomen. Het product heeft namelijk een bewezen levensduur van 25 jaar, maar een levensduurverwachting van 40 jaar, bevestigd door KIWA.
In de Amsterdamse Houthavens is op 8.500 m² aan aaneengesloten dakoppervlak bewezen dat natuurinclusief bouwen op grote schaal geen toekomstmuziek meer is.
Tijdens de Rotterdamse Dakendagen organiseren Stichting Steenbreek en Rooftop Revolution een kennisevent over een urgente vraag: hoe krijg je bewoners in beweging voor groene daken?
Op zoek naar advies of begeleiding bij het vergroenen van jouw dak/je daken of de communicatie daarover? Neem dan vrijblijvend contact met ons op. Samen transformeren wij daken tot multifunctionele en groene bakens in onze steden.